‘Kendi kendimize meydan okuyoruz’

Samsung yeni telefonu Galaxy S5’in Türkiye tanıtımını yaptı. Samsung Türkiye Başkanı Joung yaptığı açıklamada, “Sektörde kendi kendimize meydan okuyarak başarılı olduk. Kullanıcıların isteği yönünde ürün geliştirmeye devam edeceğiz” dedi

Güney Koreli teknoloji şirketi Samsung tüm dünyada satışına başladığı yeni mobil telefonu Galaxy S5 ve giyilebilir ürünleri Gear 2 ve Gear Fit’in Türkiye tanıtımını yaptı.
Etkinlikte bir konuşma yapan Samsung Türkiye Başkanı Yoonie Joung başta Galaxy S5 olmak üzere tüm yeni ürünlerin kullanıcılardan gelen istekler doğrultusunda geliştirildiğine işaret ederek, “Müşteri karmaşık teknoloji değil güzel tasarım istiyor. Galaxy S5 hem tasarım hem kullanım bakımından bunun en güzel örneği” dedi. Joung’un Türkçe olarak yaptığı sunumunda tüm dünyada alınan telefonların yüzde 60’ının akıllı olduğuna işaret ederek, “Samsung olarak kendi kendimize meydan okuyarak sektörde önemli bir başarı yakaladık. Tüketicilerin günlük yaşamlarına bire bir uyum sağlayacak ürünler geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

CEPLER STİL ARACI

Samsung Türkiye Başkanı Yoonie Jung sektördeki en büyük rakiplerinden Apple’ın Türkiye’de mağaza açmasına da değinerek, “Müşterilerin akıllı telefonlar konusunda bilgi sahibi olması sektör için çok faydalı. Biz 2 yıldır deneyim noktaları adı altında bu bilgilendirme operasyonumuzu başlattık. Apple’ın adımını da olumlu karşılıyoruz” dedi. Joung açıklamalarında mobil telefonların bir iletişim aracı olmaktan çıkarak yaşam tarzını değiştiren ürünler haline geldiğinin de altını çizdi.